Pátek 21. září

Všeobecní administrativní pracovníci/ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE

Náplň práce: administrativní práce na PC, zadávání dat do systému, komunikace se zákazníky, komunikace s institucemi Vzdělání: minimálně středoškolské s maturitou Požadované dovednosti: spolehlivost, flexibilita, znalost MS Office, řidičský průkaz skupiny B, technické znalosti vítány Výhody: zkušenosti s CRM systémem, praxe v komunikaci se zákazníky Nástup: ihned Jednosměnný provoz Úvazek: plný, možnost zpočátku na zkrácený Možnost z části home office Mzda: od 20.000 Kč s možností rychlého růstu

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 20000Kč

Firma: IGTech a.s.

Obec: Liberec

Okres: Liberec

Obor: Administrativa

Pracoviste: IGTech a.s.-002, Žitavská 234/63, Liberec XI-Růžodol I, 460 01 Liberec 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 725 386 270

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje