Čtvrtek 28. března

Všeobecní administrativní pracovníci/administrativní pracovník/ice

Náplň práce: o Denní komunikace se zákazníky (telefon, e-mail) o Přijímaní/vyřizování objednávek o Práce s objednávkovým systémem o Řešení reklamací o Řešení specifických požadavků zákazníků o Fakturace o Vystavování pokladních dokladů o Práce s hotovostí o Administrativní podpora chodu společnosti Požadavky: o Vzdělání středoškolské nebo střední odborné vyučení s maturitou o Uživatelská znalost práce s PC o Základní znalost MS Office o Komunikativnost o Spolehlivost, pečlivost o Zodpovědný přístup o Schopnost organizace práce, smysl pro pořádek o Příjemné vystupování, iniciativnost o Čeština (výborná) o Praxe na obdobné pozici výhodou Nabízíme: o 4 týdny dovolené o Příspěvek na stravování (stravenky) o Pracovní doba: Po - Pá, 8:00 - 16:30 o Mzda: 29.000 Kč/měsíc brutto (hrubého) o Pracovní smlouva na dobu určitou (zástup za mateřskou dovolenou) o Nástup možný ihned

Vzdelani: ÚSO (vyučení s maturitou)

Plat: 29000Kč

Firma: AGRICO Bohemia s.r.o.

Obec: Plzeň

Okres: Plzeň-město

Obor: Administrativa

Pracoviste: AGRICO Bohemia s.r.o - 001, Politických vězňů 2003/5, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 773 967 528 4(8

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče/Pracovník v sociálních službách v pobytovém zařízení

Místo výkonu práce: Domov se zvláštním režimem "Petrklíč" , Západní 1315/1, 323 00 Plzeň 1 - Bolevec POŽADUJEME: Zdravotní způsobilost,...

Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví/Stavební mistr

Požadujeme: " Zkušenost s vedením zednických paret na stavbách pozemního stavitelství a menších dopravních stavbách " Zkušenost s rekonstrukcí...

Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)/NC soustružník

Popis pozice: Obrábění na stroji Gildermeister , částečné zajišťování programů, příprava nástrojů pro splnění kvalitativních požadavků...

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.