Středa 24. července

Volná místa


Všeobecní administrativní pracovníci/Administrativní pracovník skladu

Požadavky: středoškolské vzdělání, znalost práce s PC (základní MS office programy), pracovitost a komunikativnost, flexibilita, zodpovědnost, praxe v oboru a znalost stavebního materiálu výhodou. Zaměstnavatel si může vyžádat doložení výpisu z Rejstříku trestů. Nabízíme: možnost dalšího profesního růstu, dobré finanční ohodnocení + další motivační benefity. Kontakt: Jitka Dokulilová, tel. 603 233 893, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Vzdelani: ÚSV

Plat: 25000Kč

Firma: KARPEM a.s.

Obec: Domažlice

Okres: Domažlice

Obor: Administrativa

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: KARPEM a.s. - stavebniny Domažlice, Cihlářská 629, Bezděkovské Předměstí, 344 01 Domažlice 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 603 233 893

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.Montážní dělníci mechanických zařízení/montážní dělník/dělnice

Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené,možnost závodního stravování.


Pomocní dělníci ve výrobě/Dělník ve výrobě

Spolehlivost. Práce vhodná spíše pro muže. Nástup IHNED.


Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách/Učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů střední školy (německý jazyk, český jazyk)

Požadavky: vysokoškolské vzdělání v akreditovaném magisterském studijním programu - pedagogická fakulta - aprobace německý jazyk, český...


Manikéři a pedikéři/Pedikér/ka

Požadavkem je certifikát na úrovni rekvalifikace v oboru. Pracoviště Horní Folmava 73, Česká Kubice. Nutný telefonický kontakt.Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.
ExpertPrace.cz na Facebook-u