Pátek 21. září

Všeobecní administrativní pracovníci/Administrativní pracovník

Náplň práce: realizace smluvených schůzek s klienty, spolupráce s analytickým odd., nastavení optimálního portfolia klienta. Požadujeme: pozitivní přístup k práci, licence PPZ od ČNB výhodou, komunikační dovednosti. Nabízíme: zajištěnou klientelu call centrem společnosti, zázemí pobočky a servis zdarma, pravidelné školení a workshopy, možnost kariérního růstu, příspěvky na osobní automobil, zvýhodněný telefonní tarif, firemní akce včetně dovolených.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 20000Kč

Firma: Pavel Munduch

Obec: Pelhřimov

Okres: Pelhřimov

Obor: Administrativa

Úvazek: Zkrácený úvazek

Pracoviste: Pavel Munduch - pracoviště Pelhřimov, Nádražní 475, 393 01 Pelhřimov

Pracovni vztah: Zkrácený úvazek

Telefón: +420 792 320 104

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.