Pátek 19. července

Všeobecní administrativní pracovníci/administrativní pracovník

POŽADAVKY: SŠ ekonomického směru Jedná se o pomocné administrativní práce Možnost zkráceného úvazku dle dohody KONTAKT: Jůn Josef, tel.: 777261509, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 20000Kč

Firma: ČERNĚVESKÝ HÁJ s.r.o.

Obec: Libějovice

Okres: Strakonice

Obor: Administrativa

Úvazek: Zkrácený úvazek

Pracoviste: ČERNĚVESKÝ HÁJ s.r.o. - pracoviště, Černěves 29, Libějovice, 384 11 Netolice

Pracovni vztah: Zkrácený úvazek

Telefón: +420 777 261 509

Stavební inženýři výstavby budov/stavbyvedoucí pro pokládku asfaltových směsí

Náplň práce: - řízení a kontrola svěřených staveb dopravního charakteru - řízení a kontrola práce subdodavatelů - dohled na dodržování...

Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách/lektor anglického/německého jazyka/francouzského jazyka

POŽADAVKY: vzdělání minim. ÚSV, podmínkou je znalost cizího jazyka (AJ nebo NJ) na úrovni B2 - C1 Možnost zkráceného pracovního úvazku...

Svářeči/Svářeč kovů

Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince, jízdní výhody, zvláštní prémie.

Obsluha zařízení na tepelné zpracování kovů/obsluha kalící linky

pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení možno absolvent, strojní obor VZV - výhodou

Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.