Pátek 19. července

Všeobecní administrativní pracovníci/Administrativní pracovník

Přijmeme do svého týmu kolegu nebo kolegyni na pozici technický administrativní pracovník. Jedná se o sestavování a evidenci dokumentace k výrobku, kontrola obsahu dokumentů, asistence při vystavování protokolů. Vše převážně v AJ. Požadujeme: - SŠ technického směru - znalost AJ slovem i písmem - zkušenost ze strojní výroby výhodou - ŘP sk. B Nabízíme: - zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností - stravenky - podpora při vzdělávání a osobním rozvoji - mimořádné prémie - stravenky - možnost karierního růstu - a další.

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 20000Kč

Firma: MICo, spol. s r.o.

Obec: Třebíč

Okres: Třebíč

Obor: Administrativa

Pracoviste: MICo, spol. s r.o. - pracoviště, Budischowského 1073, Borovina, 674 01 Třebíč 1

Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení/SERVISNÍ TECHNIK

Požadavky: středoškolské vzdělání technického směru, řidičský průkaz sk. B; vyhl. 50/1978 Sb. výhodou. Prvotní kontakt na e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí/OŠETŘOVATEL/KA SKOTU, DOJIČ-DOJIČKA

Nástup možný ihned. Praxe vítána. Pracovní doba 3:00 - 9:00, 15:00 - 21:00 hod

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři/INSTALATÉR, TOPENÁŘ

Instalatérské práce - vodoinstalace, kanalizace, kompletace, rozvody UT, CVS, ŘP sk. B výhodou. Místo výkonu práce: Vysočina.

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení/MECHANIK STROJNÍHO ZAŘÍZENÍ

Náplň práce: příprava, seřizování a údržba výrobních linek, práce v moderním potravinářském provozu. Požadované vzdělání: vyučen...

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.