Úterý 20. listopadu

Volná místa


Všeobecní administrativní pracovníci/Administrátor/ka e-shopu - pouze OZP

Koho potřebujeme? Rádi bychom na HPP našli ženu či muže na pozici administrátora e-shopu. Co bude hlavní náplní? " navádění a editace produktů do e-shopu, " tvorba popisů, nahrávání a editace obrázků " vytváření pravidelných reportů atd. A protože chceme týmové hráče, potom uvítáme: " jakékoliv nápady i vize pro lepší zviditelnění stránek a spokojenost zákazníků A každý koho bude práce skutečně bavit, bude moci: " ovlivňovat interní procesy a podílet se na jejích zlepšeních " účastnit se školení, kurzů, přednášek " míti pružnou pracovní dobu " možnost rozvíjet se směrem, který ho bude bavit a naplňovat Nejsou nutné předchozí zkušenosti s obdobnou prací, ale bezpodmínečně nutná je: " dobrá znalost práce s MS Office (Word, Excel) a programy na úpravu fotografií " pečlivost, samostatnost, logické myšlení " dobrá znalost ČJ a pravopisu, dobrý písemný projev, formulační schopnosti Postupem času se naučíte a zdokonalíte také v oblasti SEO (znalost on-page i off-page faktorů, pravidel pro linkbuilding apod.) Ostatní informace, co nabízíme: " místo výkonu práce: Brno-Medlánky " typ pracovního úvazku: HPP " jednosměnný provoz s pružnou pracovní dobou " datum nástupu: ihned " malý, ale veselý a přátelský kolektiv " nástupní plat: 18.000,- (po skončení zkušební doby 20.000,-Kč + odměny)

Vzdelani: ÚSV

Plat: 18000Kč

Firma: Daniel Zemborski

Obec: Brno

Okres: Brno-město

Obor: Administrativa

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Daniel Zemborski - Rafni, Jabloňová 603/28, Medlánky, 621 00 Brno 21

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 775 400 481

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Specialisté v oblasti řízení rizik/Manažer japonského zákaznického centra

Požadavky: - Japonština - na úrovni rodilého mluvčího - zkušenost s prací s klientským servisem - dobrá znalost FX trhu - základy IT Souhlas...

Odborní účetní všeobecní/referent ekonomického oddělení-účetní pro SVJ

První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky, e-mailem nebo osobně sídle družstva v úřední dny PO a ST 8-12 13-16 hodin Znalost práce...Chytří šetří mobilní data a čas s námi.
ExpertPrace.cz na Facebook-u