Sobota 21. července

Všeobecní administrativní pracovníci/ASISTENT/ -KA JEDNATELE

ASISTENT/ -KA JEDNATELE POŽADUJEME: - ukončené SŠ vzdělání - předchozí praxe v administrativě vítána - dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook, OneDrive) - řidičský průkaz sk. B Zaměstnanecké výhody: finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností, volná pracovní doba, stravenky, práce ve stabilní firmě, přátelský kolektiv. HLÁSIT SE: Marvan Václav Ing., tel.: 605229066, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. osobně po telefonické domluvě.

Vzdelani: ÚSV

Plat: 20000Kč

Firma: KOMOVIA s.r.o.

Obec: Most

Okres: Most

Obor: Administrativa

Pracoviste: KOMOVIA s.r.o. 1, Bělehradská 3345/3, 434 01 Most 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 605 229 066

Podobné pracovní nabídky

Operátoři telefonních panelů/Telefonista/tka

Náplň práce: - jednoduchý telemarketing - snadná práce na pc - schopnost pracovat v týmu a učit se novým věcem Co nabízíme: - pracovní...

Odborní asistenti v administrativě/ASISTENT/-KA JEDNATELE

ASISTENT/-KA JEDNATELE Požadujeme znalost NJ na komunikativní úrovni (vyřizování telefonátů a emailu převážně z Německa). Znalost práce...

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.