Čtvrtek 20. září

Všeobecní administrativní pracovníci/ASISTENT/KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Náplň práce: každodenní telefonická komunikace se zákazníky, zjišťování potřeb, administrativní podpora týmu, práce s PC Vyžadujeme: organizační schopnost, dobrou znalost práce s MS Excel, komunikativnost, práci s kalendářem Očekáváme: samostatnost, zodpovědnost, schopnost učit se novým věcem a umění naslouchat. Předpokládaný nástup: ihned Mzda: 20000 - 25000 Kč Své životopisy zasílejte na Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 20000Kč

Firma: O2 Czech Republic a.s.

Obec: Liberec

Okres: Liberec

Obor: Administrativa

Pracoviste: O2 Czech Republic a.s.-007, nám. Nerudovo 120/6, Liberec I-Staré Město, 460 01 Liberec 1

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje