Středa 16. ledna

Volná místa


Všeobecní administrativní pracovníci/Asistent/ka servisu značky AUDI

Pracoviště: tř. Kosmonautů 846/2, Olomouc. Nástup možný ihned. Na této pozici se neobejdete bez: - svědomitosti, pečlivosti a samostatnosti - bezvadného ovládání PC, včetně MS Office - úsměvu a vstřícnosti - AJ na komunikativní úrovni alespoň B2 - výhodou - ŘP sk. B - aktivní řidič Vhodné i pro absolventy. Co bude Vaší denní náplní: - obsluha recepce a s ní spojené administrativní práce - podpora prodejního tým (příprava obchodních nabídek, tvorba smluv, faktur aj.) - poprodejní péče o zákazníky Věříme, že Vás u nás potěší: - to, že Vaši práci oceníme a budeme si jí vážit - vřelé přivítání do firmy a postupné zaškolení - firemní telefon s možností soukromého volání - práce v rodinné firmě s dlouholetou tradicí, která je špičkou na Moravě - dotované firemní stravování, zvýhodněné volání, firemní služby za zvýhodněné ceny Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, sleva na firemní služby, zvýhodněné volání, zvýhodněné firemní služby. První kontakt je možný POUZE mailem.

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 16280Kč

Firma: SAMOHÝL MOTOR a.s.

Obec: Olomouc

Okres: Olomouc

Obor: Administrativa

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: SAMOHÝL MOTOR a.s. - prac., tř. Kosmonautů 846/2, 779 00 Olomouc 9

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 724 332 533

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Dopravní dispečeři/Dispečer dopravy

Pracoviště: Krapkova č.p. 1159/3, Olomouc. Vhodné i pro OZP. Požadujeme znalost dopravního trhu, raal, timocom, praxe výhodou, práce s PC, chuť...

Operátoři telefonních panelů/Telefonista/ka kancelářský/á - prac. Olomouc

Místo výkonu práce: Olomouc. Nástup dle dohody. Pracovní úvazek: zkrácený, 5 hod./den. Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby...Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.
ExpertPrace.cz na Facebook-u