Čtvrtek 26. dubna

Volná místa


Všeobecní administrativní pracovníci/Asistent/ka servisu

Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 846/2, Olomouc. Nástup dohodou. Na této pozici se neobejdete bez: - svědomitosti, pečlivosti a samostatnosti - MS Office více než běžný uživatel - úsměv a vstřícnost jsou vaší neoddělitelnou součástí - AJ pokud možno na komunikativní úrovni alespoň B2 - výhodou - ŘP sk. B - aktivní řidič Co bude Vaší denní náplní: - administrativní práce - pravidelné zpracování reportů, denních a měsíčních uzávěrek - komunikace a péče o zákazníky - fakturace zakázek - rozvoz zákazníků - evidence a půjčování náhradních vozidel - zajišťování podkladů k pojistným událostem - objednávání do servisu - zajišťování schvalování oprav a servisu Věříme, že Vás u nás potěší: - to, že Vaši práci oceníme a budeme si jí vážit - vřelé přivítání do firmy a postupné zaškolení - práce v rodinné firmě s dlouholetou tradicí, která je špičkou na trhu - dotované firemní stravování Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, sleva na firemní služby. Pracovní doba: 7:00 - 15:30 hod. Hrubá mzda: 18.000 Kč + prémie. Životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 18000Kč

Firma: SAMOHÝL MOTOR a.s.

Obec: Olomouc

Okres: Olomouc

Obor: Administrativa

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: SAMOHÝL MOTOR a.s. - prac., tř. Kosmonautů 846/2, 779 00 Olomouc 9

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 724 332 533

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Účetní auditoři/Junior Controller

Pracoviště: Hálkova č.p. 171/2, Olomouc. Náplň práce: - příprava rozpočtu - tvorba finančních a projektových reportů - kontrola termínů...

Dopravní dispečeři/Dopravní dispečer kamionové dopravy

Pracoviště: Železniční č.p. 469/4, Olomouc. Požadavky: komunikativní znalost anglického jazyka výhodou, praxe na pozici disponenta/dispečera...Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.
ExpertPrace.cz na Facebook-u