Pátek 21. září

Všeobecní administrativní pracovníci/NÁBORÁŘ/KA-TECHNICKÝ/Á ASISTENT/KA

Česká firma působící v oblasti výroby střešních nosičů hledá vhodné kandidáty na pozici náborář/ka-technický/á asistent/ka. (Vhodné pro absolventy). Nabízíme silné zázemí v rozvíjející se české společnosti s výrobními prostory v Liberci, práci ve stabilním kolektivu, zajímavé finanční ohodnocení a další benefity. Náplň práce: administrativní podpora oddělení, tvoření reportů, zajištění náboru nových zaměstanců Požadujeme pečlivost, zodpovědnost, schopnost týmové práce, časovou flexibilitu a znalost práce na PC - pokročilá úroveň MS. Praxe na obdobné pozici výhodou. Nabízené výhody: stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, pružná pracovní doba, příjemné prostředí, jazykové a odborné kurzy, služební telefon i k soukromým účelům. Pro bližší informace či zasílání životopisů kontaktujte pí. Wolf.

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 18000Kč

Firma: ACL Automotive s.r.o.

Obec: Liberec

Okres: Liberec

Obor: Administrativa

Pracoviste: ACL Automotive s.r.o.-001, Newtonova 596, Liberec XXIII-Doubí, 463 12 Liberec 25

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 603 500 481

Podobné pracovní nabídky

Mzdoví účetní/MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ

Náplň práce: příprava a zpracování kompletní mzdové agendy, komunikace s úřady, vedení personalistiky. Vítána znalost programu DUEL. Nabídky...

Všeobecní administrativní pracovníci/TELEFONISTA/KA

Hledáme operátora/ku pro aukční společnost. Popis práce: přihlášení zákazníků do energetické aukce. - Zpracování podkladů pro klienty,...

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.