Pondělí 24. června

Volná místa

Všeobecní administrativní pracovníci/OBCHODNÍ REFERENT/KA

Místo výkonu: České Budějovice Pracovní poměr: doba určitá, zkušební doba 3 měsíce, PP lze prodloužit, nástup ihned Mzdové ohodnocení: od 20 tis. Kč Vzdělání: středoškolské s maturitou (vhodné i pro absolventy) Požadavky: Dobrá znalost práce na PC ( MS Outlook, Office - Word, Excel), znalost K2 výhodou; Řidičský průkaz sk. B; Spolehlivost a flexibilita; Ochota učit se nové věci; Aktivní přístup k práci; Prozákaznický komunikativní přístup. Náplň práce : Zajištění kompletních administrativních činností v rámci obchodního oddělení; Správa svěřených klientů; Zpracování objednávek; Komunikace se zákazníky a se státními úřady v oblasti zdravotnictví. Nabízíme : Příspěvek na stravování; Příspěvek na penzijní připojištění; Motivační bonusy. Důležité: Žádosti se životopisy a vyplněným dotazníkem pro uchazeče o zaměstnání, (na www.gama.cz) zasílejte : na e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. příp. tel. 389 000 398 - p. Dryová

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 20000Kč

Firma: GAMA GROUP a.s.

Obec: České Budějovice

Okres: České Budějovice

Obor: Administrativa

Pracoviste: Mánesova 11/3b, České Budějovice 7, 370 01 České Budějovice 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 389 000 398

Pomocníci v kuchyni/POMOCNÍCI V KUCHYNI

předem nutno telefonicky sjednat schůzku (volat od 8:00 do 16:00 hod)

Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení/Montážní dělník/ice - elektro

Náplň práce: pomocné práce při výrobě prototypových rozvaděčů pro chladírenské technologie, konektorování, vhodné i pro ženy Nabízíme:...

Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami)/UČITEL/KA ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ NA SŚ

Místo výkonu práce: Hradčany 1070, Hluboká nad Vltavou Požadované vysokoškolské vzdělání, požadovaný předmět k výuce - Matematika,...

Dopravní dispečeři/LOGISTIK KAMIONOVÉ DOPRAVY

Upřednostňujeme: čistý výpis z evidence rejstříku trestů Nabízíme: příspěvek na obědy, možnost profesního vzdělávání, pevný výplatní...

Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.