Neděle 15. září

Všeobecní administrativní pracovníci/THP pracovník do zázemí

Firma SVĚT OKEN s.r.o. hledá do svého týmu nového kolegu či kolegyni na pozici: TECHNICKO-HOSPODÁŘSKÝ PRACOVNÍK Hledáš práci, která Tě bude bavit? Chceš získat zkušenosti v praxi? Rád se učíš novým věcem? Jsi komunikativní? Přidej se k nám. Praxe není podmínkou. Místo výkonu práce: - Vsetín, Jasenická 1254 Požadujeme: - ochotu učit se novým věcem - samostatnost - komunikativnost - znalost práce na PC - vysoké pracovní nasazení Nabízíme: - práci v jednosměnném provozu - možnost realizace a profesního růstu - práci v dynamicky se rozvíjející společnosti - odpovídající motivační platové ohodnocení - práce je vhodná i pro absolventy

Vzdelani: ÚSO (vyučení s maturitou)

Plat: 22000Kč

Firma: SVĚT OKEN s.r.o.

Obec: Vsetín

Okres: Vsetín

Obor: Administrativa

Pracoviste: SVĚT OKEN s.r.o. - sídlo, Jasenická 1254, 755 01 Vsetín 1

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)/Zedníci *

ZEDNÍCI * Zaměstnavatel požaduje: spolehlivost, samostatnost a kvalitně odvedenou práci, praxe výhodou Náplň práce: Realizace stavebních zakázek...

Mechanici a opraváři elektronických přístrojů/Mechanik elektronických zařízení

Náplň práce: Pájení, oživování, servis. Požadujeme: Všeobecnou manuální zručnost. První kontakt: emailem.

Manipulační dělníci ve výrobě/Dělníci potravinářské výroby - Hygiena a sanitace

DĚLNÍCI POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY - HYGIENA A SANITACE POŽADUJEME: dobrou fyzickou kondici, zručnost, spolehlivost, důslednost. NÁPLŇ PRÁCE:...

Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech/Inženýr kvality

VAŠI NÁPLNI PRÁCE BUDE: komunikovat s dodavateli a zákazníky, řešit a analyzovat reklamace, tvořit 8D reporty podílet se na zavádění nových...

Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.