Pátek 16. listopadu

Volná místa


Všeobecní administrativní pracovníci/

Kontak pro uchazeče: emailem na Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Hlavní náplň práce: o Time Attendance o Fleet management CarNet o GDPR o Visual Management openspace o Meetings arrangements internal/external o Contracts register (Indirect Spend) o Reporting: Business Review / OPB slides amendment/consolidation o Compliance: Antitrust, Anti-bribery, Export Control o LIO Assessment internal o LIO: Audit reports o E-auctions o Reporting: SOFI (H&S, Sustainability, IS spend & suppliers), Procurement Nutno mít: - aktivní znalost AJ - znalost MS Office a PPT - preciznost a samostatnost, příjemné vystupování - zkušenosti z korporátní společnosti vítan Zam. výhody: dovolená navíc; stravenky; osobní ohodnocení a roční bonusy.

Vzdelani: Vysokoškolské

Plat: 25000Kč

Firma: ASSA ABLOY Czech & Slovakia s.r.o.

Obec: Praha

Okres: Praha Hlavní město

Obor: Administrativa

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: ASSA ABLOY Czech & Slovakia s.r.o. místo výkonu práce, Dolnoměcholupská 1418/12, Hostivař, 102 00 P

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 494 511 125

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Všeobecní administrativní pracovníci/Junior konzultant

MVP: Sinkulova č.p. 329/48, Nusle, 140 00 Praha 4 Kontakt: Žilová Iveta Bc., tel.: 596112906, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Bylo by skvělé,...

Vedoucí v oblasti administrativních agend/Vedoucí Odboru majetku, investic a rozvoje

MVP: Zbraslavské náměstí č.p. 464, Praha 5 Kontakt: Haubertová Hana Mgr., tel.: 257111815, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Náplň práce:...Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.
ExpertPrace.cz na Facebook-u