Pondělí 15. října

Volná místa


Všeobecní administrativní pracovníci/

MÍSTO VÝKONU - PROJEKTY V PRAZE / KONTAKT : Kolenatý Luděk JUDr., tel.: 737 254 920 (8.30 - 11h), e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. ZKUŠENOSTI S ELEKTRO PROJEKTY NA OBDOBNÉ POZICI VÝHODOU - NE PODMÍNKOU. SAMOSTATNOST A SPOLEHLIVOST ZA ODVEDENOU PRÁCI. ADM ZAMĚŘENÍ - PSANÍ VŠEMÍ 10, PC. CHUŤ PRACOVAT NA SVÉM ROZVOJI A ZDOKONALOVÁNÍ SE V OBORU. SCHOPNOST PRACOVAT NA PROJEKTECH S ELEKTROZAMĚŘENÍM, ODOLNOST PROTI PRACOVNÍMU STRESU, PŘEDCHOZÍ PROFESNÍ ZKUŠENOST, ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K PLNĚNÍ ZAMĚSTNANECKÝCH POVINNOSTÍ, ČASOVÁ FLEXIBILITA. RUŠTINA, UKRAJINŠTINA. JAZYKY VÝHODOU.

Vzdelani: Vysokoškolské

Plat: 24000Kč

Firma: INSTALACE Praha, spol. s r.o.

Obec: Praha

Okres: Praha Hlavní město

Obor: Administrativa

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: INSTALACE Praha, spol. s r.o. - 003, Praha

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 737 254 920

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Všeobecní administrativní pracovníci/

Místo výkonu práce: Praha Kontakt: 773 608 853 po-pá 10-17, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Znalost anglického, ruského jazyka. Zkušenosti na...

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech/Procurement Operations Associate

místo výkonu práce: Bucharova č.p. 2817/11, 158 00 Praha 5 kontakt: Lenárth Matej, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Popis práce: Poskytovat vnitřní...Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.
ExpertPrace.cz na Facebook-u