Pondělí 10. prosince

Volná místa


Všeobecní administrativní pracovníci/

MÍSTO VÝKONU - PROJEKTY V PRAZE / KONTAKT : Kolenatý Luděk JUDr., tel.: 737 254 920 (8.30 - 11h), e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. ZKUŠENOSTI S ELEKTRO PROJEKTY NA OBDOBNÉ POZICI VÝHODOU - NE PODMÍNKOU. SAMOSTATNOST A SPOLEHLIVOST ZA ODVEDENOU PRÁCI. ADM ZAMĚŘENÍ - PSANÍ VŠEMÍ 10, PC. CHUŤ PRACOVAT NA SVÉM ROZVOJI A ZDOKONALOVÁNÍ SE V OBORU. SCHOPNOST PRACOVAT NA PROJEKTECH S ELEKTROZAMĚŘENÍM, ODOLNOST PROTI PRACOVNÍMU STRESU, PŘEDCHOZÍ PROFESNÍ ZKUŠENOST, ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP K PLNĚNÍ ZAMĚSTNANECKÝCH POVINNOSTÍ, ČASOVÁ FLEXIBILITA. RUŠTINA, UKRAJINŠTINA. JAZYKY VÝHODOU.

Vzdelani: Vysokoškolské

Plat: 24000Kč

Firma: INSTALACE Praha, spol. s r.o.

Obec: Praha

Okres: Praha Hlavní město

Obor: Administrativa

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: INSTALACE Praha, spol. s r.o. - 003, Praha

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 737 254 920

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Podobné pracovní nabídky

Všeobecní administrativní pracovníci/Office Coordinator

MÍSTO VÝKONU PRAHA / KONTAKT PRVOTNÍ TELEFONICKY : Kateryna Sharlai, tel.: 0732678828, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Alespoň tři roky zkušeností...

Úředníci v oblasti daní/Referent/ka Oddělení vyměřovacího

Charakteristika činnosti: správa daní fyzických osob daň silniční komunikace s poplatníky Přihlášky do výběrového řízení společně...Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.
ExpertPrace.cz na Facebook-u