Úterý 22. ledna

Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci v chemických oborech/VĚDECKÝ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - ANALÝZA POTRAVIN

Náplň práce: - Vědecko-výzkumná činnost; využití především chromatografických metod, hmotnostní spektrometrie, MALDI - TOF... - Řešení národních a mezinárodních vědeckých projektů v oblasti působení laboratoře; - Samostatné provádění experimentů, jejich vyhodnocování a publikování v prestižních časopisech v anglickém jazyce - Samostatná příprava návrhů vědecko - výzkumných projektů - Spolupráce při přípravě vědeckých a odborných konferencí či seminářů Požadujeme: - Vysokoškolské vzdělání s titulem minimálně Ph.D. / CSc. získaným v rámci biologického, chemického či zemědělského oboru - Anglický jazyk minimálně na úrovni B2 (slovem i písmem) - Zkušenosti s chromatografickými metodami, hmotnostní spektrometrií a MALDI-TOF výhodou - Pracovní zkušenosti na pozici vědeckého či pedagogického pracovníka výhodou - Zkušenosti s prezentacemi na konferencích či seminářích - Organizační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, pečlivost, schopnost práce ve stresu, aktivní přístup k práci a vysokou flexibilitu - Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič/ka - Práce na PC (MS Office, specializované SW spojené s analýzou dat apod.) - Výborný zdravotní stav Nabízíme: - Zajímavou práci v mezinárodním kolektivu - Získání pracovní zkušenosti v oboru - Příjemné pracovní prostředí v nově vybudovaných prostorách fakulty - Možnost osobního...

Vzdelani: Vysokoškolské

Plat: 24000Kč

Firma: Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Obec: České Budějovice

Okres: České Budějovice

Obor: Věda a výzkum

Pracoviste: Jihočeská univerzita v ČB - FROV - ÚAOV - Husova tř., Husova tř. 458/102, České Budějovice 2, 370 05

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.