Úterý 16. července

Volná místa
Havlíčkův Brod


Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami)/vychovatel/ka školní družiny

- odpovídající pedagogické vzdělání - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků/dělník ve výrobě práškových směsí potravinářských př

- z důvodu zvedání těžkých břemen je práce vhodnější pro muže - hrubá měsíční mzda je uvedena včetně příplatku za ztížené pracovní prostředí (prašnost) -...

Asistenti učitelů/školní asistent/ka

- vzdělání se zaměřením na pedagogiku nebo kvalifikační kurz pro asistenty pedagoga - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení Osobní kontakt možný po předchozí...

Všeobecní administrativní pracovníci/asistent/ka s NJ

- vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, pečlivost, spolehlivost, organizační schopnosti, komunikativnost, příjemné vystupování - příprava podkladů a dokladů...

Učitelé v oblasti předškolní výchovy/učitel/ka MŠ

převážná část úvazku učitel/ka MŠ, zbytek vychovatel/ka ŠD a školní asistent/ka Osobní kontakt možný po předchozí tel. dolmuvě.

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)/řidič sk.C

- rozvoz paletového zboží po ČR, denně návrat domů, parkování v H.Brodě - možnost zaučení Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb/prodavač/ka

- otevírací doba: po-pá 9-18 hodin, so-ne 9-16 hodin - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství/mistr

- řídící schopnosti a praxe ve strojírenství nutná - prac. doba: po-pá 6:00 - 14:15 hodin Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)/kuchař/ka

vyučení v oboru podmínkou Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)/kuchař/ka

- vyučení v oboru a praxe podmínkou - prac. doba po-pá 6:00 - 14:30 hodin Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.


Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.
ExpertPrace.cz na Facebook-u