Čtvrtek 28. března

Fyzikální chemici, chemici analytici/Chemik analytik - laborant

Pracovní náplň: - příprava a analýza vzorků, rozklad pevných vzorků, apod. - analýza vzorků na ICP-OES - laboratorní práce vývojového a výzkumného charakteru - řízení a zajištění chodu laboratoře - vyhodnocování experimentálních dat Požadujeme: - VŠ vzdělání v chemickém oboru - zkušenost s obsluhou ICP-OES a anorganickou analýzou výhodou - manuální a technická zručnost - samostatnost, pečlivost - zájem o analytickou chemii - minimálně 1 rok praxe v oboru - komunikativní znalost anglického jazyka - znalost MS Office

Vzdelani: Vysokoškolské

Plat: 32000Kč

Firma: Ústav chemických procesů AV ČR, v.v.i.

Obec: Praha

Okres: Praha Hlavní město

Obor: Věda a výzkum

Pracoviste: Ústav chemických procesů AV ČR, v.v.i. - 001, Rozvojová 135/1, Lysolaje, 165 00 Praha 620

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 220 390 216

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Technici v ostatních chemických a fyzikálních vědách (kromě chemického inženýrství)/Technici v ostatních chemických a fyzikálních vědách

Místo výkonu práce: Za Zastávkou 373, Praha 10 Způsob prvního kontaktu: Telefonicky na číslo 777 311 154 (Každý pátek: 9:00 - 12:00), nebo...

Pracovní náplň: - příprava a analýza vzorků, rozklad pevných vzorků, apod. - analýza vzorků na ICP-OES - laboratorní práce vývojového...

Inženýři elektrotechnici a energetici ve výzkumu a vývoji/Inženýři elektrotechnici a energetici ve výzkumu a vývoji

Ruština na úrovni rodilý mluvčí. Vzdělání v oboru biomedicínské inženýrství Zájemci nechť zašlou svůj strukturovaný životopis s motivační...

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.