Středa 29. května

Volná místa


Fyzikální chemici, chemici analytici/ZKUŠEBNÍ TECHNIK pro laboratoř analytické chemie

Zkušební technik pro laboratoř analytické chemie - vhodné pro muže i ženy (spíše pro muže) Náplň práce: samostatná analytická činnost v oblasti GC/MS a HPLC analýz Požadujeme:VŠCHT nebo jiné vysokoškolské/univerzitní vzdělání chemického zaměření, praxe v oblasti chemických analýz vítána, výborná znalost chromatografických metod (HPLC, GC/MS), aktivní znalost AJ, znalost práce na PC, odpovědnost, systematičnost, flexibilita, spolehlivost, komunikativnost a samostatná práce. Zkušenosti s vedením práce dle standardů 17025 a ŘP skupiny B výhodou Čistý trestní rejstřík. Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené + 3 dny zdravotního volna, stravenky, zaměstnanecké benefity. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Vzdelani: Bakalářské

Plat: 20000Kč

Firma: Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p.

Obec: České Budějovice

Okres: České Budějovice

Obor: Věda a výzkum

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p.- Zkušební ústav lehkého průmyslu - ČB, Čechova 395/5

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 603 202 010

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.Fyzikální chemici, chemici analytici/ZKUŠEBNÍ TECHNIK pro laboratoř analytické chemie

Zkušební technik pro laboratoř analytické chemie - vhodné pro muže i ženy (spíše pro muže) Náplň práce: samostatná analytická činnost...Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.
ExpertPrace.cz na Facebook-u Nastavení souhlasu použití osobních údajů