Pátek 19. dubna

Volná místa

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)/KUCHAŘ/KA

Vyčen v oboru, praxe výhodou, nástup možný ihned

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 23000Kč

Firma: CPI Hotels, a.s.

Obec: České Budějovice

Okres: České Budějovice

Obor: Obchod a cestovní ruch

Pracoviste: CPI Hotels, a.s. - Clarion Congress Hotel České Budějovice, Pražská tř. 14/209, České Budějovice 3,

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 777 357 888

Nákupčí/NÁKUPČÍ

Náplň: zajišťování nákupu a dodávek materiálu, výrobků, zboží; vystavování poptávek a objednávek, potvrzování faktur; evidence a...

Pomocní kuchaři/POMOCNÁ KUCHAŘKA

Požadavky: bezúhonnost, flexibilita, pečlivost, ochota učit se novým věcem. Plat: platové podmínky dle platových předpisů pro příspěvkové...

moderní prostory, vyučení v oboru, ranní směna od 6:30 do 15:00 hod.

Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.