Pátek 26. dubna

Volná místa

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)/KUCHAŘ/KA

Požadavky: vyučení v oboru; bezúhonnost; zájem vařit; samostatnost, spolehlivost Pracovní doba: jednosměnný pracovní režim; 6:00 – 14:30, 9:30 – 18:00, včetně víkendů a svátků Plat: plat 19.160,- Kč + příplatky za soboty a neděle, příplatky za svátky + možnost osobního ohodnocení po zkušební době Benefity: příspěvek na stravování; 5 týdnů dovolené Nástup: ihned nebo dle dohody Kontakt: Jana Zadražilová, pověřená vedením organizace – tel.: 775 246 104 Přihláška do výběrového řízení: přihláškou do výběrového řízení je osobní doručení životopisu Janě Zadražilové, životopisy doručujte osobně po předchozí telefonické domluvě s Janou Zadražilovou

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 19160Kč

Firma: Domov pro seniory Chvalkov

Obec: Čížkrajice

Okres: České Budějovice

Obor: Obchod a cestovní ruch

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Chvalkov 41, Čížkrajice, 374 01 Trhové Sviny

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 775 246 104

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních/DPP - POKOJSKÁ

Dohoda o provední práce Pracovní doba PO- PÁ - ranní směna Kontaktovat ideálně telefonicky po 10. hodině.

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií)/MANAGER NÁKUPU A LOGISTIKY

Náplň: - spolupráce se stávajícími přepravci, vyhledávání nových přepravců, vyjednávání cen a smluvních podmínek s přepravci - vyjednávání...

Pomocní kuchaři/POMOCNÁ KUCHAŘKA

Požadavky: bezúhonnost, flexibilita, pečlivost, ochota učit se novým věcem. Plat: platové podmínky dle platových předpisů pro příspěvkové...

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.