Pátek 19. dubna

Volná místa

Nákupčí/NÁKUPČÍ

Náplň: zajišťování nákupu a dodávek materiálu, výrobků, zboží; vystavování poptávek a objednávek, potvrzování faktur; evidence a sledování již vydaných objednávek; udržování minimálního skladového množství; zajišťování dokumentace od dodavatelů Požadavky:; SŠ/VŠ vzdělání v oboru logistiky, dopravy či v oboru ekonomika a podnikání, skladové hospodářství; znalost AJ nutností, znalost NJ výhodou; znalost práce na PC, MS Office, MS Excel; spolehlivost, samostatnost, pečlivost, důkladnost Nabízíme:; zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí; příspěvek na stravování; příspěvek na penzijní pojištění; bonusy / prémie; služební telefon; firemní akce, vzdělávací školení Nástup ihned Nástupní plat 27.000 Kč hrubého/měsíc Kontakt: e-mailem nebo telefonicky

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 27000Kč

Firma: APEX pro gaming a.s.

Obec: Litvínovice

Okres: České Budějovice

Obor: Obchod a cestovní ruch

Pracoviste: APEX pro gaming a.s. pracoviště České Budějovice, Pod Stromovkou 207, Litvínovice, 370 01 České Bud

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 702 263 711

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Prodavači ostatního zboží v prodejnách/PRODEJNÍ ASISTENT, SPECIALISTA PRODEJE

Dobré komunikační schopnosti, reprezentativní vzhled a příjemné vystupování, zájem o akční sporty a módní trendy, estetické cítění,...

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií)/MANAGER NÁKUPU A LOGISTIKY

Náplň: - spolupráce se stávajícími přepravci, vyhledávání nových přepravců, vyjednávání cen a smluvních podmínek s přepravci - vyjednávání...

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)/KUCHAŘ/KA V MENZE VYSOKÉ ŠKOLY

Požadované dovednosti: nutný zdravotní průkaz; řidičský průkaz sk. B výhodou Minimální vzdělání: ÚSO s výučním listem Náplň práce:...

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.