Pátek 29. března

Volná místa

Laboratorní pracovníci/VEDOUCÍ CENTRÁLNÍ LABORATOŘE

Náplň práce: • Komplexní odborné vedení Centrální laboratoře, která sdružuje odbornost klinické biochemie a hematologie na jednom pracovišti. Laboratoř provádí širokou komplexní diagnostiku v souladu s nejnovějšími odbornými postupy pro potřeby nemocnice a ambulantních specialistů. Požadujeme: • Vzdělání dle zákona 95/2004 v platném znění v oboru klinické biochemie nebo odborný pracovník v laboratorních metodách se specializovanou způsobilostí pro obor klinická biochemie dle zákona 96/2004 v platném znění. • Specializační vzdělání v oboru organizace a řízení ve zdravotnictví výhodou. • Zkušenosti s implementací normy ČSN EN ISO 15189:2013 a akreditačním procesem probíhajícím v souladu s touto normou jsou vítány. • Několikaletá praxe. • Trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost. Nabízíme: • Nástup do pracovního poměru od 1.12.2019 (možná jiná dohoda). • Odpovídající finanční ohodnocení s nastavením oceněním podílu na výkonnosti. • Zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti. • Podmínky pro profesní i osobnostní rozvoj. Pracovní doba: 7:00 - 15:00

Vzdelani: Bakalářské

Plat: 30000Kč

Firma: Nemocnice Šumperk a.s.

Obec: Šumperk

Okres: Šumperk

Obor: Zdravotnictví

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Nerudova 640/41, 787 01 Šumperk 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 583 334 562

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce/Komunitní pracovník/ce v sociálních službách

Předpokládaný nástup: 15. října 2019 nebo dohodou. Hlavní náplň pracovní činnosti: - Vedení komunitního centra, plánování a příprava...

Náplň práce: • Komplexní odborné vedení Centrální laboratoře, která sdružuje odbornost klinické biochemie a hematologie na jednom pracovišti....

Technici a asistenti pro obsluhu lékařských zařízení/Technik/čka oddělení zdravotnické techniky

Popis výkonu práce: - evidence dokumentace a protokolů přístrojové techniky - zajišťování instalací, servisu, kontrol, pravidelné údržby,...

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.