Čtvrtek 28. března

Volná místa

Lékaři v chirurgických oborech/Lékaři - chirurgové

Přijmeme lékaře na chirurgické oddělení. Nabízíme: motivační platové ohodnocení v závislosti na vzdělání a délce praxe, zaměstnanecké benefity, možnost zajištění ubytování, podporu dalšího vzdělávání a profesního růstu. Nástup dle dohody, možnost plného nebo částečného úvazku, případně dohoda na zajištění ústavních služeb.

Vzdelani: Vysokoškolské

Plat: 30000Kč

Firma: Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje

Obec: Kutná Hora

Okres: Kutná Hora

Obor: Zdravotnictví

Pracoviste: Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje, nemocnice Kutná Hora, Vojtěšská 237/2

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 327 503 497

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce/Odborný hodnotitel projektů na provoz registrovaných sociálních služeb, MěÚ Kutná Hora

Požadavky na odborného hodnotitele projektů na provoz registrovaných sociálních služeb: a) vysokoškolské vzdělání a praxe minimálně 5...

Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče/Pracovník v sociálních službách - práce s osob

Náplň práce: - práce s osobami bez přístřeší v rámci služby sociální rehabilitace (ve středisku, ale i v terénu) * nácvik dovedností...

Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče/Pracovník v sociálních službách - pečovatel/ka

Náplň práce: Práce v pečovatelské službě - jedná se o práci v terénu, přímo v domácnostech uživatelů z Kutné Hory a okolních obcí,...

Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.