Pátek 19. dubna

Volná místa

Obchodní náměstci (ředitelé)/Obchodní ředitel

Náplň práce: nastavení, implementace a rozvoj obchodní strategie, budování dlouhodobých vztahů s klienty, rozhodování o využití prodejních kanálů, nastavování efektivního prodejního konceptu, prodejních cílů, reprezentace společnosti při vytváření a udržování obchodních vztahů a jednání s partnery, řízení, motivace a hodnocení obchodního týmu, vyhodnocování úspěšnosti plnění obchodních cílů, reporting řediteli společnosti, udržování stabilní obchodní sítě, akvizice nových obchodních partnerů (není omezeno pouze na Evropu) - růstový potenciál společnosti, zajištění plánovaných finančních obratů, monitoring konkurence, sledování trendů na trhu, podíl na přípravě marketingových aktivit, hledání nových obchodní příležitostí či optimalizování stávajících cest vedoucí k navyšování obratu a marže v souladu s cíli společnosti. Požadujeme: obchodní talent, prezentační a vyjednávací schopnosti, zkušenosti s vedením obchodního týmu, zkušenosti s rozvojem obchodní sítě prodeje zemědělské, stavební a lesní techniky, anglický jazyk na komunikativní úrovni (slovem i písmem), VŠ/SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru, organizační schopnosti, dobrý time management, vysoké pracovní nasazení, vlastní iniciativu, flexibilitu, komunikační a vyjednávací dovednosti, dobrá znalost MS Office, spolehlivost, manažerské vystupování, asertivitu,...

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 40000Kč

Firma: MANATECH CZ s.r.o.

Obec: Jiřice

Okres: Pelhřimov

Obor: Management

Pracoviste: MANATECH CZ s.r.o.- provozovna, Jiřice 247, 396 01 Humpolec

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 565 534 076

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Náplň práce: nastavení, implementace a rozvoj obchodní strategie, budování dlouhodobých vztahů s klienty, rozhodování o využití prodejních...

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.