Úterý 19. března

Volná místa

Obchodní zástupci/Obchodní zástupce

Požadujeme: - obchodní zkušenosti v oblasti kovovýroby výhodou, není podmínkou - znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, další cizí jazyk výhodou - samostatnost, vysoké pracovní nasazení zaměřené na cíl - reprezentativní vystupování a dobré komunikační dovednosti. - spolehlivost, samostatnost - řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat i do zahraničí Nabízíme: - jistotu ve stabilní společnosti s dvacetiletým působením na trhu - zajímavé finanční ohodnocení podle zkušeností a dovedností - navíc odměny za získané zakázky - 25 dní dovolené, dotované stravování

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 32000Kč

Firma: Aluminium Group, a.s.

Obec: Sloup

Okres: Blansko

Obor: Finance

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Sloup 74, 679 13 Sloup v Moravském Krasu

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 603 535 117

Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)/Servisní technik

Náplň práce: - opravy a údržba krbových vložek, kamen u zákazníků v ČR a zahraničí - komunikace se zákazníky - komunikace s kolegy v...

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení/Seřizovač textilních strojů

Mzda: 130,- Kč/hod, nástup možný ihned. Náplň práce: seřizování a příprava strojů ve výrobě. Manipulace s výrobním materiálem a vyrobenými...

Obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená/Dělník/ce textilní výroby

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Mzda: nástupní plat od 100 Kč/hod. Nástup možný ihned, vhodné pro absolventy. Zaměstnanecké výhody:...

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.