Úterý 13. dubna

Volná místa


Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče/PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Požadujeme - kvalifikační předpoklady pro výkon pracovníka v sociálních službách dle §116 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, zdravotní způsobilost, zdravotní průkaz, očkování proti žloutence typu B, základní znalost práce na PC, tvůrčí nadání, estetické cítění, základní znalost SQSS, schopnost týmové spolupráce, komunikativnost, výhodou - ŘP sk. B. Náplň práce - prohlubování hygienických a společenských návyků, rozvíjení pracovních aktivit a manuální zručnosti (aktivity, cvičení, hry, aj.), realizace volnočasových aktivit zaměřených na rozvíjení osobnosti, zájmů, znalostí a tvořivých schopností, zabezpečování zájmové a kulturní činnosti, doprovod klientů, občasná výpomoc v přímé obslužné péči. Více informací na https://ceskytesin.caritas.cz/volna-mista/ Životopis zaslat nejpozději do 8. 10. 2019 na e-mailovou adresu: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. do předmětu uvést: "PSS - Hnojník".

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 18570Kč

Firma: Charita Český Těšín

Obec: Hnojník

Okres: Frýdek-Místek

Obor: Zdravotnictví

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Charita Český Těšín - Charitní dům pro seniory, Hnojník 2, 739 53 Hnojník

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 603 287 057

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče/PRACOVNÍK/-ICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Požadujeme - kvalifikační předpoklady pro výkon pracovníka v sociálních službách dle §116 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách,...


Ostatní všeobecné sestry se specializací/ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘKA, ZDRAVOTNÍ SESTRA

A16 z:4/10/2019 Požadujeme: - komunikativní a organizační schopnosti, spolehlivost. Životopisy zasílejte na e-mail viz výše.


Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce/PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - VÝCHOVNÁ NEPEDAGOGICKÁ ČINNOST

A11 z:3/10/2019 Náplň práce: - kontaktní přímá práce (navazování kontaktů, jednání se zájemcem o službu, vedení rozhovorů, řešení...Chytří šetří mobilní data a čas s námi.
ExpertPrace.cz na Facebook-u