Středa 29. května

Volná místa


Ostatní řídící pracovníci v oblasti stravovacích služeb/vedoucí stravování

Pracoviště: Strážovská 1096/3, 697 01 Kyjov. Střední odborná škola ekonomického nebo gastronomického směru. Organizace provozu stravovacího zařízení včetně zajišťování technického vybavení a údržby, ekonomické agendy, stanovování technologických postupů, zajišťování jejich dodržování včetně kontroly dodržování hygienických předpisů. Sestavování jídelníčků, harmonogramů práce, sestavování rozpisů služeb, komunikace s nadřízenými i podřízenými pracovníky. Kontakt na tel. 607 073 663, na mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Vzdelani: ÚSO (vyučení s maturitou)

Plat: 22000Kč

Firma: Domov Horizont, příspěvková organizace

Obec: Kyjov

Okres: Hodonín

Obor: Management

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Strážovská 1096/3, 697 01 Kyjov 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 607 073 663

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.Ostatní řídící pracovníci v oblasti stravovacích služeb/vedoucí stravování

Pracoviště: Strážovská 1096/3, 697 01 Kyjov. Střední odborná škola ekonomického nebo gastronomického směru. Organizace provozu stravovacího...Chytří šetří mobilní data a čas s námi.
ExpertPrace.cz na Facebook-u Nastavení souhlasu použití osobních údajů