Čtvrtek 28. března

Ostatní specialisté v oblasti zemědělství/Referent Oddělení přijmu žádostí a LPIS Zlín

Náplň práce: Referent zastupuje Fond a ministerstvo zemědělství v rámci své územní působnosti a plní úkoly vyplývající ze zákona č. 252/1997 Sb., o zemědělství, aktualizuje evidenci využití půdy (LPIS) včetně související kontrolní činnosti, komunikuje se žadateli o dotace z národních zdrojů a vybrané podpory z fondů EU, distribuuje příslušné formuláře, eviduje přijaté žádosti vč. provádění formální kontroly jejich správnosti a administrace v souladu s příslušnými předpisy, zajišťuje podporu podávání elektronických žádostí a statistického zjišťování dat a jejich aktualizaci, spolupracuje s PGRLF. Provádí kontroly na místě u žadatelů podle stanovených postupů a dle plánu kontrol včetně zpracování kontrolních protokolů u vybraných dotačních titulů národních dotací. Požadujeme: - vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu - znalost právních předpisů vztahujících se k vykonávané činnosti a k činnosti Fondu a jejich aplikace - znalost legislativy ČR a EU související s agrární dotační politikou - znalost práce na PC (MS Office) - komunikativnost a schopnost pracovat samostatně - řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič) Nabízíme: - systemizovaná platová třída 12., zařazení podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů - pracovní poměr na dobu určitou (zástup za MD/RD) - 25 dní...

Vzdelani: Bakalářské

Plat: 23630Kč

Firma: Státní zemědělský intervenční fond

Obec: Zlín

Okres: Zlín

Obor: Věda a výzkum

Pracoviste: Státní zemědělský intervenční fond - pracoviště Zlín, Zarámí 88, 760 01 Zlín 1

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Náplň práce: Referent zastupuje Fond a ministerstvo zemědělství v rámci své územní působnosti a plní úkoly vyplývající ze zákona č....

Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.