Pátek 29. března

Volná místa

Pomocní skladníci/Pomocný skladník

Pracovní náplň: - Příjem, výdej, kontrola materiálu do/ze skladu - Transport materiálu do/z výroby, logistika ve výrobě - Balení výrobků, zajištění expedice a vývozní dokumentace - Provádění inventury, vedení skladového hospodářství v SAP - Obsluha manipulační techniky Požadavky: - Minimálně výuční list - Řidičský průkaz na VZV výhodou, popř. zaučíme - Znalost práce na PC - Znalost SAP výhodou - Pracovitost, spolehlivost - Zkušenost s prací ve skladu výhodou

Vzdelani: Nižší střední

Plat: 20000Kč

Firma: Heidrive s.r.o.

Obec: Mrákov

Okres: Domažlice

Obor: Obchod a cestovní ruch

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Starý Klíčov 142, 345 01 Mrákov

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 602 105 481

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních/Pokojská

Prac. doba 6:00-14:30 Jedná se o úklid pokojů a restaurace Možnost ubytování.

Pracovní náplň: - Příjem, výdej, kontrola materiálu do/ze skladu - Transport materiálu do/z výroby, logistika ve výrobě - Balení výrobků,...

Číšníci a servírky/Servírka/číšník

Vyučení není podmínkou, praxe není nutná. Pracovní doba - turnusové směny bez nedělí a svátků. Neděle a svátky - provozovna je uzavřena....

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.