Pátek 24. května

Volná místa


Pracovníci ostrahy, strážní/PRACOVNÍK / PRACOVNICE FYZICKÉ OSTRAHY - OZP

PRACOVNÍK / PRACOVNICE FYZICKÉ OSTRAHY - OZP - pracoviště Jičín. V případě zájmu nejprve zasílejte životopisy na e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. nebo se obracejte na tel.: 734 300 442 pí Kvapilová ve všední dny od 8:00 - 15:00 hod. Nabízíme: pravidelně vyplácená mzda, zákonné příplatky, věrnostní odměny, motivační (výkonnostní) odměny, stabilitu, proplácíme vstupní prohlídku a výpis z RT. Požadujeme: zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, výhodou profesní kvalifikace strážný. Náplň práce: ostraha firemního areálu (ne obchodní centrum), evidence příchozích a odchozích osob a vozidel, klíčové hospodářství. Směny od 6-18 a 18-6h. Vhodné pro OZP.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 15000Kč

Firma: BPSA s.r.o.

Obec: Jičín

Okres: Jičín

Obor: Obrana a ochrana

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: BPSA s.r.o. - Jičín, Jičín

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 734 300 442

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.Pracovníci ostrahy, strážní/PRACOVNÍK / PRACOVNICE FYZICKÉ OSTRAHY - OZP

PRACOVNÍK / PRACOVNICE FYZICKÉ OSTRAHY - OZP - pracoviště Jičín. V případě zájmu nejprve zasílejte životopisy na e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.
ExpertPrace.cz na Facebook-u Nastavení souhlasu použití osobních údajů