Středa 24. července

Volná místa


Prodavači smíšeného zboží/PRODAVAČ / PRODAVAČKA SMÍŠENÉHO ZBOŽÍ

PRODAVAČ / PRODAVAČKA SMÍŠENÉHO ZBOŽÍ- pracoviště Lázně Bělohrad V případě zájmu se dostavte osobně na adresu: Náměstí K. V. Raise 158, Lázně Bělohrad- každý pátek od 15:00 do 16:00 hod. ( kontaktní osoba: Ngoc Diep Tran) Znalost vietnamského jazyka výhodou. Jedná se o fyzicky náročnou práci- prodejna smíšeného zboží. Otevírací doba: PO- PÁ 6:00- 20:00, SO- NE 6:00- 14:00 Zaměstnanecké výhody: dotovaný oběd Pozice vhodná i pro cizince na zaměstnaneckou kartu.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 16280Kč

Firma: Ngoc Diep Tran

Obec: Lázně Bělohrad

Okres: Jičín

Obor: Obchod a cestovní ruch

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Potraviny Na rohu, Náměstí K. V. Raise 158, 507 81 Lázně Bělohrad

Pracovni vztah: Plný úvazek

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.Prodavači smíšeného zboží/PRODAVAČ / PRODAVAČKA SMÍŠENÉHO ZBOŽÍ

PRODAVAČ / PRODAVAČKA SMÍŠENÉHO ZBOŽÍ- pracoviště Lázně Bělohrad V případě zájmu se dostavte osobně na adresu: Náměstí K. V. Raise...Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.
ExpertPrace.cz na Facebook-u Nastavení souhlasu použití osobních údajů