Úterý 9. března

Volná místa


Řídící pracovníci v oblasti obchodu/Produktový ředitel

MVP: Na hřebenech II č.p. 1718/8,Nusle,140 00 Praha 4 Kontakt: Jiří Šimek, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Zaměstnavatel vyžaduje dlouhodobou pracovní zkušenost v oblasti distribuce elektronického spotřebitelského zboží (konkrétně tzv. bílá technika) u nadnárodní obchodní korporace. Dále je požadována detailní znalost produktů vyráběných mezinárodní skupinou společností HISENSE, jakož i úplná znalost všech interních procesů fungujících v rámci společností HISENSE. Vyžadovány jsou proto alespoň 3 roky praxe ve skupině společností HISENSE, a to na pozici řídícího pracovníka v oblasti prodeje (sales head) Vybraný/-á uchazeč/-ka bude implementovat výše uvedené poznatky v řízení prodeje a distribuce v České republice, na Slovensku a celé střední a východní Evropě, a bude řídit, kontrolovat a organizovat další zaměstnance přímo se podílející na prodeji a distribuci. Zaměstnanec/Zaměstnankyně bude dále zajišťovat každodenní komunikaci s centrálou HISENSE v Čínské lidové republice. Zaměstnavatel proto vyžaduje výbornou znalost čínského jazyka na úrovni rodilého mluvčího a dále dobrou znalost anglického jazyka. Dále vyžadovány manažerské schopnosti odpovídající dané pozici u obdobně strukturovaných společností (včetně znalosti informačních technologií), výborné schopnosti komunikační, vyjednávací a koncepčně-analytické.

Vzdelani: Bakalářské

Plat: 40000Kč

Firma: Hisense Czech s.r.o.

Obec: Praha

Okres: Praha Hlavní město

Obor: Management

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Hisense Czech s.r.o.MVP, Na hřebenech II 1718/8, Nusle, 140 00 Praha 4

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 221 506 300

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.Výrobní a techničtí náměstci (ředitelé) v průmyslové výrobě/

Kontakt tel.: 774 577 770 do 15:00 hod., nebo e-mailem: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Požadujeme: AJ a RJ aktivně, znalost práce na PC.


Řídící pracovníci v oblasti obchodu/Produktový ředitel

MVP: Na hřebenech II č.p. 1718/8,Nusle,140 00 Praha 4 Kontakt: Jiří Šimek, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Zaměstnavatel vyžaduje dlouhodobou...


Obchodní náměstci (ředitelé)/

zkušenosti s manažerskou pozicí výhodou zkušenosti s prostředím velké firmy výhodou zkušenost s realitním trhem , stavebnictvím výhodou...Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.
ExpertPrace.cz na Facebook-u