Čtvrtek 28. března

Volná místa

Řídící pracovníci v oblasti péče o děti/Ředitel/ka MŠ

Místo výkonu práce: - Měšice u Prahy Prvotní kontakt: - e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Upřesňující údaje: Práce je 70% času s dětmi venku, za každého počasí. Zároveň požadujeme schopnost zhostit se ředitelských povinností, které zahrnují vedení povinné školní dokumentace, organizační a personální dovednosti.

Vzdelani: ÚSO (vyučení s maturitou)

Plat: 25000Kč

Firma: Klub Stromeček

Obec: Měšice

Okres: Praha-východ

Obor: Management

Úvazek: Zkrácený úvazek

Pracoviste: Na Výsluní 364, 250 64 Měšice u Prahy

Pracovni vztah: Zkrácený úvazek

Telefón: +420 608 135 237

Řídící pracovníci v oblasti vzdělávání/Zástupce ředitele školy pro II. stupeň

Místo pracoviště: - U Hřiště 151, 251 01 Světice Prvotní kontakt: - e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Upřesňující údaje: - zaměstnanecké...

Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu/Vedoucí výroby

Pracovní náplň: řízení, organizace a kontrola výroby kontrola dodržování technologických postupů pravidelné inventury, efektivita spotřeby...

Vrchní sestry v oblasti péče o seniory/

Místo pracoviště: - Říčany, 251 01, Marie Pujmanové 2045 Prvotní kontakt: - tel.: 608 041 545 od 08:00 do 18:00 - e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Upřesňující...

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.