Čtvrtek 18. dubna

Volná místa

Rybáři, lovci a sběrači samozásobitelé/Rybářský dělník/ce

NÁPLŇ PRÁCE: práce především v přírodě, práce při výlovech rybníků, nakládky a vykládky ryb, krmení ryb, veškeré rybářské práce POŽADAVKY: vztah k přírodě NABÍZÍME: stravenky, příspěvek na dojíždění do práce, případně ubytování, pojištění KONTAKT: telefonicky (7-15h), e-mailem

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 17000Kč

Firma: RYBÁŘSTVÍ LITOMYŠL s.r.o.

Obec: Litomyšl

Okres: Svitavy

Obor: Zemědělství a lesnictví

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Sokolovská 121, Nedošín, 570 01 Litomyšl

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 723 827 578

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

NÁPLŇ PRÁCE: práce především v přírodě, práce při výlovech rybníků, nakládky a vykládky ryb, krmení ryb, veškeré rybářské práce POŽADAVKY:...

Kvalifikovaní pracovníci pro těžbu dřeva/Kvalifikovaní pracovníci pro těžbu dřeva

POŽADAVKY: praxe v oboru 2 roky KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.