Úterý 16. dubna

Volná místa

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři/konstruktér

Společnost STRKAN s.r.o. se zabývá průmyslovou automatizací a implementací robotů v různých oblastech průmyslové výroby. Dle charakteru činností se jedná o vývoj, konstrukci a výrobu jednoúčelových strojů, výrobních linek, robotických buněk, speciálních montážních, svařovacích i obráběcích přípravků a strojů. Náplní práce pracovníka na pozici konstruktéra bude zejm. tvorba výkresové dokumentace, podkladů pro nabídky, tvorba a modifikace 3D modelů a kompletní výkresové dokumentace pro výrobní proces, zpracování související dokumentace, občasné montážní práce příp. objednávání komponent pro výrobu vyvíjených strojních zařízení. Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba vč. příležitostné práce z domova (home office), výuka AJ na pracovišti. Možnost uplatnit a rozvíjet své znalosti a dovednosti + možnost dalšího odborného vzdělávání. Pro pracovníky s ukončeným VŠ vzděláním služební automobil i pro soukromé využití. Výroční odměny dle míry plnění podnikových cílů a výsledku hospodaření.

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 28500Kč

Firma: STRKAN s.r.o.

Obec: Plzeň

Okres: Plzeň-město

Obor: Výroba a provoz

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Lánská 144/5, Radobyčice, 301 00 Plzeň 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 725 539 150(9:0

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři/Konstruktér Elektro

VŠ vzdělání elektrotechnického směru. Vhodné i pro absolventy. Praxe v oboru výhodou. Znalost práce s CAD systémy, Siemens NX a Engineering...

Vedoucí provozu v ostatních zařízeních/vedoucí provozu

Osobní schůzka možná až po telefonické či e-mailové domluvě. Náplň práce spočívá především v organizování, dozorování jednotlivých...

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství)/Vedoucí směny

Náplň práce: Řízení menšího kolektivu lidí Zodpovědnost za včasné vychystání a expedici zásilek Požadujeme: ŘP sk. B - aktivní řidič Uživatelská...

Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.