Pátek 29. března

Montážní dělníci mechanických zařízení/Operátor/ka mechanických zařízení

Krátkodobé zaměstnání. Výroba klimatizací, šroubování pneumatickým nebo elektrickým šroubovákem, kontrola hotových výrobků. Zaměstnanecké výhody: - dotované stravování v závodní jídelně

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 15000Kč

Firma: EDYMAX Personal Management SE

Obec: Plzeň

Okres: Plzeň-město

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: Daikin Industries Czech Republic s.r.o., U Nové Hospody 1155/1, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 774 000 652

Seřizovači a obsluha konvenčních fréz/Brusič pro hrotové broušení

Popis pozice: Broušení dílů v zakázkové výrobě - litinové, nerez, barevné kovy, tvrdokovové materiály. Požadujeme: - vyučení ve strojírenském...

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství)/Mistr pro NC a CNC frézky

Popis pozice: - Vedení týmu obrobny ve směnném provozu - Řízení termínů dle plánu a priorit - Řešení tg.odchylek a komunikace s technickými...

Pracovníci přípravy tisku/Operátor/ka digitálního archového tisku

Životopis zasílejte na e-mail Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. OPERÁTOR DIGITÁLNÍHO ARCHOVÉHO TISKU - tisk barevných malonákladových zakázek. Požadujeme...

Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.