Úterý 27. února

Volná místa


Učitelé v oblasti předškolní výchovy/UČITEL/KA - PEČUJÍCÍ OSOBA VE FIREMNÍ DĚTSKÉ SKUPINĚ ALIKA a.s.

Nástup ihned. I ABSOLVENTI. Životopisy zasílejte paní Čarnecké na email: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. do středy 9.10.2019., 1.kolo výběrového řízení proběhne 11.10.2019. PD: Po - Pá 7:15-15:45 u HPP, možnost zkráceného úvazku, DPP nebo DPČ počet hodin dle domluvy. pracoviště: Čelcice 164 Dětská skupina ALIKA je provozována s podporou ESF, operační program Zaměstnanost. Požadavky: samostatnost, odpovědnost, pěkný vztah k dětem, zdravotní průkaz Výhodou je praxe v mateřské školce, pracovní pozice je vhodná i pro absolventy, důchodce, ženy na rodičovské dovolené s možností umístění vlastního dítěte ve školce. Požadované vzdělání: vzdělání učitele mateřské školy, učitele prvního stupně základní školy v souladu se zákonem 563/200 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, rekvalifikace chůva, zdravotní sestra Náplň práce: péče o děti ve firemní dětské skupině (školičce) Nabízíme: podnikové stravování

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 23000Kč

Firma: ALIKA a.s.

Obec: Čelčice

Okres: Prostějov

Obor: Výchova a vzdělávání

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Čelčice 164, 798 23 Klenovice na Hané

Pracovni vztah: Plný úvazek

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.Učitelé v oblasti předškolní výchovy/UČITEL/KA - PEČUJÍCÍ OSOBA VE FIREMNÍ DĚTSKÉ SKUPINĚ ALIKA a.s.

Nástup ihned. I ABSOLVENTI. Životopisy zasílejte paní Čarnecké na email: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. do středy 9.10.2019., 1.kolo výběrového řízení...Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.
ExpertPrace.cz na Facebook-u Nastavení souhlasu použití osobních údajů