Sobota 27. července

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech/Pracovník úklidu - uklízeč/ka

POŽADAVKY: pečlivost NABÍZÍME: odpolední úklid kanceláří v administrativních, pěkných prostorách, 3 hodiny denně, v čase 16.00-19.00hod, místo je vyhrazené pouze pro OZP KONTAKT: telefonicky (8-14h), e-mailem Nechodit na pracoviště !!!

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 5100Kč

Firma: JASPA Servis s.r.o.

Obec: Moravská Třebová

Okres: Svitavy

Obor: Administrativa

Úvazek: Zkrácený úvazek

Pracoviste: JASPA Servis s.r.o. - Olomoucká 2, Moravská Třebová, Olomoucká 178/2, Město, 571 01 Moravská Třebov

Pracovni vztah: Zkrácený úvazek

Telefón: +420 721 974 449

Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)/Kontrolor/ka

POŽADAVKY: časová flexibilita NABÍZÍME: dotované stravování, dodatková dovolená KONTAKT: e-mailem

Obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru/Výrobní dělník/ce - operátor/ka

POŽADAVKY: svědomitost, spolehlivost, trestní bezúhonnost, manuální zručnost, zájem o práci ve výrobě NABÍZÍME: prémie + příplatky,...

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství/Mistr výroby

NÁPLŇ PRÁCE: práce v oblasti oprav techniky, vedení podřízených, denní zadávání a vyhodnocení pracovních úkolů, tvorba požadavků na...

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.