Neděle 14. dubna

Volná místa


Vedoucí pracovních týmů v prodejnách/Vedoucí oční optiky

Jednosměnný provoz včetně soboty dopoledne. Hledáme vedoucí oční optiky v Blansku a okolí, požadované vzdělání střední škola s maturitou, nástupní plat 18tis. Kč hrubého + podíl z tržeb. Požadujeme schopnost a chuť učit se novému oboru. Pojďte rozšířit náš bezvadný kolektiv. Zaměstnanecké výhody: odměny, školení, nákup vlastní produkce za výhodnější cenu. Kontakt: pošlete nám Váš profesní životopis na email: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Vzdelani: ÚSV

Plat: 18000Kč

Firma: DR. OPTIK Moravia s.r.o.

Obec: Blansko

Okres: Blansko

Obor: Management

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: DR. OPTIK Moravia s.r.o. - pracoviště Blansko, Wanklovo nám. č.p. 1437/4, 678 01 Blansko

Pracovni vztah: Plný úvazek

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.Vedoucí pracovních týmů v prodejnách/Vedoucí oční optiky

Jednosměnný provoz včetně soboty dopoledne. Hledáme vedoucí oční optiky v Blansku a okolí, požadované vzdělání střední škola s maturitou,...Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.
ExpertPrace.cz na Facebook-u Nastavení souhlasu použití osobních údajů