Pátek 19. dubna

Volná místa

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)/ZEDNÍK

Zednické práce na zakázkách firmy Asarko v Jihočeském kraji, zpět návrat na sídlo firmy - Jivno 101, Rudolfov, PSČ 373 71.

Vzdelani: Nižší střední odborné

Plat: 16280Kč

Firma: ASARKO s.r.o.

Obec: Jivno

Okres: České Budějovice

Obor: Stavebnictví

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Jivno 101, 373 71 Rudolfov

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 734 202 604

Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu/PŘÍPRAVÁŘ STAVEB

Pracovní náplň: Kontrola projektové dokumentace (PD) a její kompletnosti Zpracování výkazů výměr dle PD Zpracování cenových nabídek...

Architekti, specialisté v oblasti územního plánování, návrháři a příbuzní pracovníci/PAMÁTKÁŘ-garant území pro agendu stavebních památek a památkově c

PP na dobu určitou - zástup za MD Požadavky: VŠ vzdělání - architektura, stavební obor nebo další příbuzné obory, přednostně se zaměřením...

Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.