Čtvrtek 28. března

Volná místa

Brusiči nástrojů a kovů/Brusiči kovů

Požadavky: práce s kovem, dobrý zrak a zdravotní stav, flexibilita, ochota učit se novým věcem, zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince. Nepravidelná pracovní doba V případě zájmu se hlaste emailem, nebo telefonicky. Místo výkonu práce: Okružní 600, Zruč nad Sázavou

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 14740Kč

Firma: DEVAMA pliz s.r.o.

Obec: Zruč nad Sázavou

Okres: Kutná Hora

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: DEVAMA pliz s.r.o. P, Okružní 600, 285 22 Zruč nad Sázavou 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 774 271 786

Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)/Obsluha CNC

Společnost CHARVÁT Group s.r.o. hledá šikovného zaměstnance na pozici obráběče. Nabízíme práci v čistém pracovním prostředí, zázemí...

Pomocníci v kuchyni/Pomocní pracovníci v kuchyni

V případě zájmu volejte v pondělí až pátek od 9:00 - 15:00.

Strojírenští kovodělníci/Hrotař/ka

Náplň práce: opracování hliníkových dílů, kontrola kvality, vyplňování výkazů. Zaměstnanecké výhody: svoz zaměstnanců do zaměstnání,...

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.