Pátek 19. dubna

Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích/Autoelektrikář - elektromechanici elektr. zařízení v dopravních prostředcích

POŽADAVKY: osvědčení o absolvování vojenského kurzu na pozice: velitel, mechanik a řidič vojenské techniky, vyučení v oboru elektrikář NABÍZÍME: příspěvek na stravování KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Vzdelani: Nižší střední odborné

Plat: 17970Kč

Firma: PETRAMONT s.r.o., organizační složka

Obec: Polička

Okres: Svitavy

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: PETRAMONT s.r.o., organizační složka - Polička, Bořiny 1145, Horní Předměstí, 572 01 Polička

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 725 325 672

Technici přípravy a realizace investic, inženýringu v ostatních průmyslových oborech/stavební technik

NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o práci stavebního technika, vhodné pro absolventy stavebního oboru, čtení stavební dokumentace, příprava kolaudačních...

POŽADAVKY: osvědčení o absolvování vojenského kurzu na pozice: velitel, mechanik a řidič vojenské techniky, vyučení v oboru elektrikář NABÍZÍME:...

Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)/Kontrolor/ka

POŽADAVKY: časová flexibilita NABÍZÍME: dotované stravování, dodatková dovolená KONTAKT: e-mailem

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.