Pátek 19. dubna

Volná místa

Elektromechanici/Provozní elektrikář/ka

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ/KA Náborový příspěvek 10.000,- Kč Nástup možný ihned nebo dle dohody. Možnost prodloužení doby určité dle ZP. POŽADUJEME: SO/SŠ v oboru elektro; platné osvědčení z vyhl.č. 50/78 Sb., §6 a více; praxi v oboru min. 3 roky; technické myšlení, manuální zručnost, spolehlivost, důslednost, pečlivost. NÁPLŇ PRÁCE: běžné opravy a údržba strojů a zařízení, preventivní prohlídky strojů a zařízení umístěného na přiděleném středisku; běžná instalace el. zařízení např. osvětlení, zásuvkové obvody a přívody k pracovním strojům, odstraňování viditelných závad a závad po revizích el. zařízení s písemným stvrzením odstranění zjištěných závad. NABÍZÍME: jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí, odpovídající finanční ohodnocení; roční bonus, odměny za odpracované roky a životní jubilea, po půl roce 5 dní dovolené navíc; dlouhodobou spolupráci, zaměstnanecké balíčky (1 x týden), závodní stravování, příspěvěk na penzijní připojištění, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, bezúročné půjčky, firemní akce atd. NOVĚ - náborový příspěvek 10.000,- Kč a příspěvek na dopravu PRVNÍ KONTAKT: životopisy zasílejte e-mailem: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Informace na tel čísle 571 855 275 ov. 3.10.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 21000Kč

Firma: MP Krásno, a.s.

Obec: Valašské Meziříčí

Okres: Vsetín

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: Hranická 430/34, Krásno nad Bečvou, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 571 855 275

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů/Obsluha NC řezacího laseru

Náplň práce: nastavení a obsluha NC laseru, příprava materiálu, popis zakázek. Požadujeme: samostatnost, schopnost řezání dílů v malých...

Strojírenští kovodělníci/Strojírenští dělníci - lisaři

STROJÍRENŠTÍ DĚLNÍCÍ - LISAŘI POŽADUJEME: Přesnost, smysl pro pořádek, pečlivost, dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost, odolnost proti...

Zámečníci strojů/Strojní zámečníci

STROJNÍ ZÁMEČNÍCI Požadujeme: vyučení ve strojírenském oboru; oprávnění obsluhovat ZZ; případné oprávnění řidiče VV; případné...

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.