Neděle 19. května

Volná místa

Fakturanti/Fakturant/fakturantka

Nástup možný IHNED, jedná se o zástup za dlouhodobou prac.neschopnost, délka pracovního poměru se může měnit. Požadujeme: vzdělání nejlépe ekonomického směru, základní znalost anglického jazyka, ŘP sk. B, práce na PC (Excel, Word, Outlook). Nabízíme: stravenky, 13-tý plat, firemní akce. Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Ing. Martina Krejčiříková: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. - telefonicky v čase 7:00 - 15:30 na čísle 774 003 605.

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 23000Kč

Firma: LEVIOR s.r.o.

Obec: Přerov

Okres: Přerov

Obor: Administrativa

Pracoviste: LEVIOR s.r.o. - prac.Přerov, Tovačovská 3488/28, Přerov I-Město, 750 02 Přerov 2

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 774 003 605

Strojírenští technici technologové, normovači/Technolog obrábění, svařování

Popis: Samostatné zavádění nových výrobků do výroby, tvorba technologických postupů, kontakt s dodavateli strojů, přípravků, nástrojů...

Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů/Soustružník/ce kovů - obráběč kovů

Nástup možný IHNED. Náplň práce: Seřizuje a obsluhuje konvenční a číslicově řízené soustružnické stroje, provádí práce nutné při...

Pomocníci v kuchyni/Obsluha myčky nádobí - kuchyně

Náplň práce: obsluha myčky na nádobí pomoci nejmodernější technologie. Požadujeme: Samostatnost; Zkušenosti s obsluhou myčky vítány;...

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.