Sobota 25. května

Volná místa


Instalatéři vodovodů/Provozní montér vodovodů II.

Údržba opravy a obsluha strojního zařízení pro jímání, akumulaci a dopravu pitné vody. Údržba a opravy vodárenských objektů. Demontáž, montáž strojů, zařízení, armatur, vodoměrů, potrubí atd. Zednické, malířské a natěračské práce, čištění vodojemů a akumulačních nádrží, obsluha mechanizačních zařízení, přeprava a rozvoz chemických látek pro desinfekci vody, pohotovostní služba v mimopracovní době dle rozpisu. Odborné vzdělání v oboru instalatér, provozní zámečník apod. Praxe v oboru údržby objektů, servisu, vodo -topo výhodou, svářečský průkaz pro svařování plynem a el. obloukem výhodou. ŘP,,B", dobrý zdravotní stav, smysl pro zodpovědnost. Třináctý plat, 5 týdnů dovolené, stravenky. Kontakt možný e - mailem, nebo telefonicky.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 24960Kč

Firma: Slovácké vodárny a kanalizace, a.s.

Obec: Uherské Hradiště

Okres: Uherské Hradiště

Obor: Stavebnictví

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Za Olšávkou 290, Sady, 686 01 Uherské Hradiště 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 572 530 214

Sdílejte na FacebookuKontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:   

*CV:
Nevkladejte url/www adresu nabidky, automaticky bude prilozena k e-mailu.
Poznámky / dotazy:

 Přeji si být informován o novinkách

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře souhlasím se zpracováním a uchováním mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové stránky www.ExpertPrace.cz. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s platnými právními předpisy České republiky, zejména zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.Stavební a provozní elektrikáři/Elektrikář

Vyučení v oboru, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, manuální zručnost, znalost práce na PC, ŘP,,B". Výhodou: elektro vyhláška 50,§6...


Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)/POMOCNÝ STAVEBNÍ DĚLNÍK

Pomocné i odborné práce ve stavebnictví. Práce ve Zlínském kraji. V případě osobní schůzky telefonická domluva předem nutná!


Instalatéři vodovodů/Provozní montér vodovodů II.

Údržba opravy a obsluha strojního zařízení pro jímání, akumulaci a dopravu pitné vody. Údržba a opravy vodárenských objektů. Demontáž,...Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.
ExpertPrace.cz na Facebook-u Nastavení souhlasu použití osobních údajů