Pátek 29. března

Volná místa

Kadeřníci/Kadeřníci

Náplň práce: dámské kadeřnictví - kadeřnice Požadavky: výuční list v oboru kadeřník Výhody: prémie

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 17000Kč

Firma: Salon Emotion, spol. s r.o.

Obec: Zlín

Okres: Zlín

Obor: Služby

Úvazek: Zkrácený úvazek

Pracoviste: Zarámí 90, 760 01 Zlín 1

Pracovni vztah: Zkrácený úvazek

Telefón: +420 721 973 477

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Uklízeči a pomocníci/

Úklidová firma příjme pracovníka na úklid společných prostor bytových domů ve Zlíně, zkrácený úvazek nebo brigáda, úklid prováděn...

Ostatní uklízeči a pomocníci/Uklízeč / uklízečka

Hledáme zaměstnance na hlavní pracovní poměr na úklid provozu, sociálních zařízení i kanceláří. Životopisy prosíme na Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Výhody:...

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.