Čtvrtek 28. března

Volná místa

Uklízeči a pomocníci/

Úklidová firma příjme pracovníka na úklid společných prostor bytových domů ve Zlíně, zkrácený úvazek nebo brigáda, úklid prováděn dopoledne, vhodné pro ženy na MD, důchodce, OZZ, OZP

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 3040Kč

Firma: ZLÍNJUST, spol. s r. o.

Obec: Zlín

Okres: Zlín

Obor: Služby

Úvazek:

Pracoviste: třída Tomáše Bati 1337, 760 01 Zlín 1

Pracovni vztah: Dohoda o pracovní činnosti

Telefón: +420 728 011 040

Úklid na základní škole. Požadujeme pracovistost, pečlivost, aktivní přístup. Výhody: závodní stravování, příspěvek z FKSP

Úklidová firma příjme pracovníka na úklid společných prostor bytových domů ve Zlíně, zkrácený úvazek nebo brigáda, úklid prováděn...

Kadeřníci/Kadeřníci

Náplň práce: dámské kadeřnictví - kadeřnice Požadavky: výuční list v oboru kadeřník Výhody: prémie

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.