Pátek 26. dubna

Manipulační dělníci ve výrobě/PRÁCE PRO KAŽDÉHO, doprava, stravenky, ZÁLOHY

Hledáme kolegu na montážní linku, kde bude montovat součásti na palivové nádrže nebo části podvozků a kontrolovat kvalitu finálních výrobků. Místo výkonu: Český Těšín. Požadujeme •ochotu pracovat ve třísměnném provozu od pondělí do pátku, víkendy jsou VOLNÉ. •fyzickou zdatnost a manuální zručnost •100% docházku Nabízíme •Mzda od 110 do 115 Kč čistého/hodina •Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem v hodnotě 500 – 1.200 Kč •Každý týden možnost zálohy až do výše 1.500 Kč •Zákonné příplatky •Zázemí stabilní zahraniční společnosti •Možnost profesionálního růstu •Lékařské prohlídky •Dotovaná doprava nebo příspěvek na dopravu do výše 1.200 Kč čistého. •Autobusová doprava z Karviné a Havířova zdarma V případě zájmu volejte bezplatnou linku 800 023 050 nebo mobil 730 872 618.

Vzdelani: Bez vzdělání

Plat: 110Kč

Firma: ARCER H&M s.r.o.

Obec: Český Těšín

Okres: Karviná

Obor: Výroba a provoz

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Dongee, Průmyslová 2060, 737 01 Český Těšín 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 735 177 455

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu/Dělník plastikářské výroby - LAMINÁŘKA

Přijmeme dělníky do výroby ze sklolaminátu - vhodnější pro ženy - styk s pryskyřicí, laminování, broušení - jen pro zdravé !!! Dvousměnný...

Mechanici a opraváři motorových vozidel/Automechanici/ mechanici strojů

Pracovní doba: ranní 6:00-14:30; odpolední 13:30-22:00 Způsob kontaktu: telefonicky (9:00-14:00).

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů/Obsluha CNC plochého laseru

Náplň práce: • obsluha CNC plochého laseru • seřízení dle programu • základní kontrola dílů • běžná údržba stroje Požadujeme: • praxe...

Chytří šetří mobilní data a čas s námi.